Vrácení zboží a peněz

  • Vrácení zboží do 30 dnů
  • Zpracování do 10 pracovních dnů od obdržení vráceného zboží
  • Neplatí se žádný poplatek za doplnění zboží
  • Zákazník je vždy odpovědný za náklady na zpáteční přepravu

Nejste spokojeni se svým nákupem a chcete zahájit vrácení nebo výměnu? Žádný strach, jsme tu, abychom vám pomohli! Máte možnost svůj nákup vrátit nebo vyměnit do 30 dnů od obdržení objednávky. Proces je jednoduchý a zahrnuje následující kroky:

Krok 1: Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu na podpora@amaliepraha.com a sdělte nám své přání zboží vrátit nebo vyměnit. My vám obratem zašleme náš formulář pro vrácení.

Krok 2: Vyplňte přiložený formulář pro vrácení v balíčku. Uveďte položky, které chcete vrátit, a uveďte, zda preferujete vrácení peněz nebo výměnu. Ujistěte se, že vrácené položky jsou nepoužité, neprané, s připevněnými visačkami a v původním stavu.

Krok 3: Vyberte si přepravce podle svých preferencí a zašlete nám svůj balíček zpět do 30 dnů od jeho obdržení.

Krok 4: Po obdržení vašeho vrácení v našem skladu jej zpracujeme do 10 pracovních dnů. Naše oddělení vracení zboží vás bude o stavu informovat e-mailem.


Zákazník je vždy odpovědný za náklady na zpáteční přepravu. Pokud požadovaný náhradní produkt není k dispozici, kontaktujte náš tým zákaznických služeb pro informace o odhadované době dodání. Neplatí se žádný poplatek za doplnění zboží. Pokud se rozhodnete objednávku zrušit, můžete tak učinit do 6 hodin od objednání zboží.

Pokud je produkt poškozen nebo je vadný v důsledku přepravy nebo výroby, kontaktujte náš zákaznický servis a zašlete obrázek problému na podpora@amaliepraha.com a my danou situaci vyřešíme.


Naším cílem je zpracovat vrácení rychle. Jakmile vaše vrácené zboží dorazí do našeho skladu, zpracování proběhne do 10 pracovních dnů. Po dokončení refundace obdržíte oznámení. Upozorňujeme, že může trvat až 3 dny, než se refundace projeví na vašem bankovním účtu. Pokud by tato doba uplynula a peníze by stále nebyly připsány na účtu, kontaktujte prosím naše zákaznické centrum.

Kontakt:

E-mail:  podpora@amaliepraha.com
Telefon: +420 735 647 059

Adresa provozovatele:
Amálie Praha provozuje Zaparkorun s.r.o.
Husinecká 903/10
Praha 3 - Žižkov, 130 00
Česká Republika

IČ: 04926889
DIČ: CZ04926889

Pracovní doba zákaznické podpory:

Pondělí - pátek: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 16:00
Neděle: 9:00 - 14:00