Ochrana soukromí

ODDÍL 1 – CO DĚLÁME S VAŠÍMI INFORMACEMI?

Když si něco zakoupíte v našem obchodě, v rámci procesu nákupu a prodeje shromažďujeme osobní údaje, které nám poskytnete, jako je jméno, adresa a e-mailová adresa.

Když si prohlížíte náš obchod, automaticky také obdržíme adresu internetového protokolu (IP) vašeho zařízení, abychom nám poskytli informace, které nám pomohou dozvědět se o vašem prohlížeči a operačním systému.

E-mailový marketing (pokud existuje): S vaším svolením vám můžeme zasílat e-maily o našem obchodě, nových produktech a dalších aktualizacích.

ODDÍL 2 – SOUHLAS

Jak získáte můj souhlas?

Když nám poskytnete své osobní údaje za účelem dokončení transakce, ověření vaší kreditní karty, vytvoření objednávky, zajištění zásilky nebo vrácení, znamená to, že souhlasíte se shromažďováním a používáním pouze z tohoto konkrétního důvodu.

Pokud požádáme o vaše osobní údaje ze sekundárního důvodu, jako je marketing, požádáme vás přímo o váš výslovný souhlas, nebo vám dáme možnost odmítnout.

Jak mohu svůj souhlas odvolat?

Pokud změníte názor poté, co jste souhlasili, můžete svůj souhlas s tím, že vás budeme kontaktovat za účelem shromažďování, použití nebo zveřejnění vašich informací, kdykoli odvolat, a to tak, že nás kontaktujete na adrese podpora@amaliepraha.com

ODDÍL 3 – ZVEŘEJNĚNÍ

Vaše osobní údaje můžeme zpřístupnit, pokud nám to ukládá zákon nebo pokud porušíte naše podmínky služby.

ODDÍL 4 - SHOPIFY

Náš obchod je hostován společností Shopify Inc. Poskytují nám platformu online elektronického obchodování, která nám umožňuje prodávat naše produkty a služby.

Vaše data jsou uložena prostřednictvím úložiště dat Shopify, databází a obecné aplikace Shopify. Vaše data jsou uložena na zabezpečeném serveru za firewallem.

Pokud pro dokončení nákupu zvolíte přímou platební bránu, pak Shopify uloží údaje o vaší kreditní kartě. Je šifrována prostřednictvím standardu PCI-DSS (Payment Card Industry Data Security Standard). Vaše údaje o nákupní transakci jsou uloženy pouze v rozsahu nezbytném k dokončení nákupní transakce. Po jeho dokončení se informace o nákupní transakci vymažou.

Všechny brány pro přímé platby dodržují standardy stanovené PCI-DSS, jak je uvedeno v PCI Security Standards Council, což je společné úsilí značek jako Visa, MasterCard, American Express a Discover.

Požadavky PCI-DSS pomáhají zajistit bezpečné zacházení s informacemi o kreditních kartách od prodejců a jejich poskytovatelů služeb.

Pro jasnější přehled si také můžete přečíst podmínky služby Shopify zde nebo Prohlášení o ochraně osobních údajů zde.

ODDÍL 5 – SLUŽBY TŘETÍCH STRAN

Obecně platí, že námi využívaní poskytovatelé služeb třetích stran budou shromažďovat, používat a zveřejňovat vaše údaje pouze v rozsahu nezbytném k tomu, aby mohli vykonávat služby, které nám poskytují.

Někteří poskytovatelé služeb třetích stran, jako jsou platební brány a další zpracovatelé platebních transakcí, však mají své vlastní zásady ochrany osobních údajů týkající se informací, které jim musíme poskytnout pro transakce související s nákupem.

U těchto poskytovatelů doporučujeme, abyste si přečetli jejich zásady ochrany osobních údajů, abyste pochopili, jak bude s vašimi osobními údaji nakládáno.

Zejména mějte na paměti, že někteří dodavatelé se mohou nacházet nebo mít zařízení, která se nacházejí v jiné jurisdikci než vy nebo my. Pokud tedy chcete pokračovat v transakci zahrnující služby poskytovatele služeb třetí strany, vaše informace mohou podléhat zákonům jurisdikce (jurisdikce), ve které se poskytovatel služeb nebo jeho zařízení nachází.

Pokud se například nacházíte v Kanadě a vaše transakce je zpracovávána platební bránou se sídlem ve Spojených státech, pak vaše osobní údaje použité k dokončení transakce mohou podléhat zveřejnění podle zákonů Spojených států amerických, včetně zákona Patriot Act.

Jakmile opustíte web našeho obchodu nebo přesměrujete na web nebo aplikaci třetí strany, již se na vás nevztahují tyto Zásady ochrany osobních údajů ani Podmínky používání našich webových stránek.

Když kliknete na odkazy z našeho obchodu, můžete být přesměrováni mimo naše stránky. Nejsme zodpovědní za praktiky ochrany osobních údajů jiných stránek a doporučujeme vám, abyste si přečetli jejich zásady ochrany osobních údajů.

ODDÍL 6 – ZABEZPEČENÍ

Abychom chránili vaše osobní údaje, přijímáme přiměřená opatření a dodržujeme osvědčené postupy v oboru, abychom zajistili, že nebudou nevhodně ztraceny, zneužity, zpřístupněny, zveřejněny, pozměněny nebo zničeny.

Pokud nám poskytnete informace o své kreditní kartě, budou tyto informace zašifrovány pomocí technologie Secure Socket Layer (SSL) a uloženy pomocí šifrování AES-256. Přestože žádný způsob přenosu přes internet nebo elektronické úložiště není 100% bezpečný, dodržujeme všechny požadavky PCI-DSS a implementujeme další průmyslově uznávané standardy.

ODDÍL 7 – VĚK SOUHLASU

Používáním těchto stránek prohlašujete, že jste alespoň plnoletí ve svém státě nebo provincii bydliště nebo že jste plnoletí ve svém státě nebo provincii bydliště a že jste nám udělili souhlas s povolením jakýchkoli vašich nezletilých rodinných příslušníků používat tyto stránky.

ODDÍL 8 – ZMĚNY TĚCHTO ZÁSAD OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Vyhrazujeme si právo tyto zásady ochrany osobních údajů kdykoli upravit, proto je prosím často kontrolujte. Změny a upřesnění vstoupí v platnost okamžitě po zveřejnění na webu. Pokud v těchto zásadách provedeme podstatné změny, upozorníme vás zde, že byly aktualizovány, abyste věděli, jaké informace shromažďujeme, jak a za jakých okolností, pokud existují, je používáme a/nebo zveřejňujeme.

Pokud bude náš obchod získán nebo sloučen s jinou společností, mohou být vaše údaje převedeny na nové vlastníky, abychom vám mohli nadále prodávat produkty.

DOTAZY A KONTAKTNÍ ÚDAJE

Pokud byste chtěli: získat přístup, opravit, upravit nebo odstranit jakékoli osobní údaje, které o vás uchováváme, zaregistrovat stížnost nebo jednoduše chcete další informace, kontaktujte našeho pověřence pro dodržování zásad ochrany osobních údajů na adrese podpora@amaliepraha.com